Raw Bakers je plzeňský rodinný podnik vyrábějící jediný raw chleba v Čechách. Originální česká výroba. Celý tento projekt vznikl díky Startovači. Na oficiálních stránkách Raw Bakers http://www.rawbakers.cz/ si můžete přečíst příběh Kryštofa a Oty, jak a proč celá firma vlastně vznikla. Naleznete tam také jejich blog, jejich výborné raw recepty ke chlebu a e-shop s produkty. Tři příchutě Snax chlebů a všechny tři seženete i u nás v bistru! Jedná se o původní originální příchuť Original na slano, rajčatové Tomato Snax a sladké jablečné Apple Snax.

Jejich chleby neobsahují GMO suroviny, lepek, nebo živočišné produkty. Navíc nejsou složeny z oříšků a ani nebyly vyráběny spolu s výrobky, které by oříšky obsahovaly. To znamená, že nemohou obsahovat stopy alergenů.

A z čeho tedy Snax jsou?

Ve všech příchutích naleznete jako základ lněná semínka, cuketu, jablka. Original Snax jsou směsí koření, tomatové obsahují sušená rajčátka, v jablečných jsou datle, skořice… Výsledná směs se suší šetrně do 42°C aby se zachovaly všechny prospěšné výživové látky.

Přijďte k nám  vyzkoušet tento semínkový bezlepkový veganský chléb do Vitarky! Snax se v poslední době stal vaší tak oblíbenou alternativou, že nám každá nová dodávka zboží moc dlouho nevydrží! Neváhejte, a přijďte si také pro jedno balení!

 

Share Your Thought